ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Braslavas pagasts -> Balle Vilzēnos 17.12.2011.

17.12.2011.
Baltais brīnumu laiks Vilzēnos

Jau ierasts, ka decembra nogalē Vilzēnu tautas namā kopā sanāk pagasta iedzīvotāji, draugi un ciemiņi, lai kopīgi svinētu svētkus un gada beigās atskatītos uz paveikto.

Svētku koncertu Ziemassvētku noskaņās sarūpēja tautas nama kolektīvi – sieviešu vokālais ansamblis Heihera (vad. D. Mūrniece), jauniešu dramatiskais kolektīvs Knaģīši (vad. M. Lopenova), deju kopa Liepas (vad. L. Ozoliņa), amatierteātris Man patīk (vad. A. Lapkovska).


Pie mums viesojās Alojas kultūras nama deju kolektīvi Rezgaļi un ..


.. Sānsolis
(vad. M. Drozda).


Braslavas pagasta pārvaldes vadītājs Normunds Šķepasts sveica pagasta iedzīvotājus svētkos, pateicās visām pārvaldes iestādēm un darbiniekiem par veikumu šajā gadā. Vilzēnu tautas nama vadītāja paldies teica saviem iestādes darbiniekiem, kā arī tiem cilvēkiem, kas tautas namam palīdz ar idejām un reālu palīdzību pasākumu organizēšanā.

Balle turpinājās ar dejām, par kurām līdz rītam rūpējās muzikanti Aigars un Ivars. Un kas tad ir Ziemassvētki bez Ziemassvētku vecīša un sniegpārsliņas? Viņi ieradās ar dāvanu maisu, kuru bija sarūpējuši DUS DK-Apsītes, veikals Vilzēni un PKS Braslava.

Paldies visiem, kas rūpējās par kupli apmeklētā pasākuma sarūpēšanu un veiksmīgu norisi. Paldies Anitai Vītolai un viņas komandai, paldies pašvaldības policistam Modrim Lilenblatam.

Dace Šķepaste,
Vilzēnu tautas nama vadītāja
 

Šī bija 1. Alojas novada Braslavas pagasta interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________