ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Alojas novada Sporta laureāts 2011

10.12.2011.
„Sporta laureātā 2011” sveica labākos sportā

Sestdien, 10. decembrī, Ozolmuižā notika labāko sportistu un komandu godināšana. „Sporta laureātu 2011” atklāja Alojas novada domes izpilddirektors Gundars Karlsons, kurš sveica sportistus ar sasniegtajiem rezultātiem un novēlēja jauku atpūtas vakaru.

Pēc tam novada sporta metodiķis Aivars Auseklis sniedza nelielu pārskatu par sporta notikumiem aizvadītajā gadā. Viņš atzīmēja, ka būtiski ir pateikt paldies tiem cilvēkiem, kuri palīdzējuši sportistiem viņu veiksmēs, bet līdz šim nav pietiekami novērtēti. Paldies sacīja 100 latu stipendiātiem par sporta laukumu kopšanu, apkopējiem, novada grāmatvežiem, autobusu šoferiem, iestāžu vadītājiem, tehniskajiem darbiniekiem, arī tiesnešiem un sacensību organizatoriem par ieguldīto darbu sporta dzīves organizēšanā. A. Auseklis īpaši atzīmēja sporta laukumu īpašniekus, kuri savu īpašumu labprāt ļāvuši izmantot dažādām sacensībām. Tāpat pateicības vārdi tika sponsoriem un Alojas novada domei, bez kuru finansiālās gādības daudz kas nebūtu paveicams. Viņš vērsa uzmanību uz to, ka būtiski nopelni jauno sportistu izaugsmē ir ģimenēm, skolotājiem un treneriem, kuri gādājuši iespēju attīstīties.

Uzrunā sporta metodiķis aicināja sportistus ņemt piemēru no motosportistiem, kuri dažādās sacensībās reklamē Alojas novadu, informē sabiedrību par savām veiksmēm un rezultātiem. No tā, kā katrs sporta veids sevi reklamēs, būs atkarīgs atbalsts. Jārūpējas par to, lai nebūtu tā, ka sacensības notiek bez skatītājiem. – teica A. Auseklis.

Vērtējot aizvadītā gada rezultātus, A.Auseklis uzteica Limbažu novada atklātā čempionāta 5:5 pirmās vietas ieguvējus VJFC futbola komandu, arī FK „Ungurpils”, kuri čempionātā 7:7 ieguva 4. vietu. Tāpat atzīmēja divu vīriešu un vienu sieviešu basketbola komandu startus Vidzemes basketbola līgas spēlēs, arī volejbolistus, kuri ieguva 6. vietu Limbažu novada atklātajā čempionātā. Alojas novads īpaši lepojas ar motoklubu „ASB”, kurš Latvijas Alternatīvās Motosporta Asociācijas (LAMA) rīkotajās motosporta sacensībās kopvērtējumā ieguva 2. vietu. Netika aizmirsti arī zolītes spēlētāji, galda tenisisti un karatē sportisti. Taču salīdzinājumā ar pērn iegūtajiem rezultātiem, sasniegumi 2011. gadā nav bijuši tik teicami.

Tāpat sporta metodiķis atzina, ka nedaudz samazinājies Alojas sporta halles apmeklētāju skaits. Vērsa uzmanību uz to, ka nākotnē vajadzētu paplašināt interešu izglītības iespējas tieši sportā. Rast iespēju finansiāli atbalstīt trenerus, kuri dodas pie sportistiem no tālienes. Nobeigumā pasākuma vadītājs vēlēja sportistiem labus panākumus un jaunas iespējas.

Atzinības rakstu par ieguldījumu sportā un tā popularizēšanā saņēma Kalvis Grāveris, Juris Višņakovs, Jānis Sedlenieks, Oskars Kuzņecovs, Ozolmuižas pludmales volejbola meiteņu komanda, U-13 VJFC futbola komanda un treneris Jānis Valaņins, Elvis Arnavs, Sanija Ozola, Jēkabs Ģērmanis, Ustrisovu ģimene, Arnavu, Meinardu, Miezīšu, Ģērmaņu, Liniņu un Vītolu ģimenes, Diāna Miezīte, Inga Konrāde, Inga Brente-Mieze, Signe Fiļipova, Juris Krastiņš, Lauris Šķepasts, Toms Smiļģis, futbola komanda „Bebri”, „O.P.U.”, FK „Ungurpils”, BK „Aloja” sieviešu komanda, biedrība „Alojas novada attīstība”, Laila Paegle, Liāna Lilenblate-Sipko, Aldis Pinka, Madara Krauze, Atis Zariņš, Artis Golubovs, Jānis Ģērmanis, Artis Silājs, Voldemārs Vilnis, Andris Bērziņš, Sergejs Fiļipovs, Dainārs Konrāds, Alojas novada hokejisti, Tālivaldis Brents, Dārziņu ģimene, Normunds Šķepasts, Imants Dalka, Egons Brants, Kaspars Rudzītis, Jānis Jaunzems, Maija Martinova, Zigmārs Zariņš, Kaspars Riekštiņš, Baiba Martinsone un OC „Limbaži”, Aivars Balodis un Andrejs Hansons.

Pasākuma „Sporta laureāts 2011” žūrija pēc iepriekš veiktas vērtēšanas noteica 10 nominācijas. Laureāti saņēma naudas balvas un kausus.

Nominācijas:

· Labākā komanda Brīvzemnieku pagastā - Brīvzemnieku pagasta pārvaldes veterānu futbola komanda.

· Labākais sportists Braslavas pagastā - Lauris Šķepasts.

· Labākais sportists Staiceles pilsētā un pagastā – Mārcis Savinovs.

· Labākā komanda Alojas pilsētā un pagastā – FK „Ungurpils”.

· Alojas novada labākā jauniešu komanda – VJFC U-18 futbola komanda (treneris I.Dalka).

· Alojas novada jaunā cerība – Elmārs Ginters.

· Alojas novada sportiskākā ģimene – Jaunzemu ģimene.

· Alojas novada labākā sportiste – Signe Erdmane.

· Alojas novada labākais sportists – Mārcis Vītols.

· Alojas novada labākā komanda – motoklubs „ASB”

Sportistus un viesus priecēja Brīvzemnieku pagasta dziedātāji, Dikļu pamatskolas pūtēju ansamblis un Ozolmuižas deju kolektīvs „Ozoli”. Pasākums noslēdzās ar jauku atpūtas vakaru, kurā raisījās draudzīgas sarunas un deju solis. Smiekli un līksmība valdīja atrakcijās, kuras vadīja māsas Meinardas.

     Bilžu albums >>>

Liānas Lilenblates-Sipko
teksts un foto
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas un novada domes interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________