ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Aloja -> Motoklubs ASB

24.09.2011.
Motoklubs „ASB” sezonu pabeidz ar sudraba godalgu

Motoklubs „ASB” nule aizvadījis kārtējo sezonu Latvijas Alternatīvās motosporta asociācijas (L.A.M.A) rīkotajos sacensību posmos. Sezonas laikā no 9.aprīļa līdz 17.septembrim aizvadīti 12 saspringti sacensību posmi dažādās Latvijas vietās. Divi no tiem tuvāk mājām – 2.jūlijā Ainažos un 30.jūlijā Alojā, „Jaunzemnieku” trasē. Pašmāju trase Alojā pulcēja ap 230 dalībnieku no Baltijas valstīm. Jūlija beigās Alojas trasē notika arī starptautiska nometne bērniem. Tajā piedalījās 5-16 gadus jauni dalībnieki, kuri apguva motosporta meistarību.

Pēdējais L.A.M.A rīkotais sacensību posms tika aizvadīts Iecavā Zorģu mototrasē, kur pirmo vietu savā klasē ieguva Lauris Šķepasts (125 CC) un Artis Silājs (Retro). Pārējo ASB dalībnieku sasniegumi šajā trasē šādi - Kristers Miezītis (65 CC) ierindojās 12.vietā, Diānai Miezītei meiteņu konkurencē (85 CC) 3.v., Sandrim Kalniņam (Open) 7.v., Arvim Balodim (Open) 23.v., Normundam Šķepastam (Veterāni) 3.v., Mārim Miezītim (Veterāni) 12.v. un četrgadīgajam Kārlim Laubertam (Q50/Rūķi) 4. vieta.

Komandu vērtējumā sezonu MK „ASB” noslēdza 2. vietā ar 1925 punktiem, atpaliekot no Ikšķiles MK „WRM”. Savukārt individuālajā vērtējumā šāds sezonas guvums: Kristers Miezītis – 12.v., Diāna Miezīte 1.v., Uldis Musts – 22.v., Lauris Šķepasts – 5. v., Mareks Zēņins – 19.v., Sandris Kalniņš – 5.v., Arvis Balodis – 9.v., Mārcis Straume – 12.v., Māris Miezītis – 5.v., Normunds Šķepasts – 7.v., Dzintars Zaķis – 27.v., Jānis Zaks – 38.v., Artis Silājs – 1.v., Raimonds Homko – 11. v. un Kārlis Lauberts – 3.vieta. Alojietis Egīls Kalnmačs sājā sezonā startēja ārpus konkurences.

N. Šķepasts komandas vārdā pateicas Alojas novada domei, kas piešķīra līdzekļus balvu iegādei, arī SIA „MarkoK” par finansiālu atbalstu un Mārim Miezītim par darbu Alojas trases sagatavošanā. Kā veiksmīgākos sezonas posmus, punktu ziņā, kluba runasvīrs min Zorģus. Lielu ieguldījumu dalībnieku attīstībā devis treneris, vairākkārtējs Latvijas čempions, Leons Kozlovskis no Ādažiem. Tajos bijušas mazāk traumas un veicies labāk.

Jāatgādina, ka biedrību – „MK „ASB”” 2008.gadā dibināja Egils Kalnmačs, Egils Serģis, Rolands Serģis, Sandris Kalniņš, Normunds un Lauris Šķepasti. Pašreiz aktīvi darbojas 15 no 28 kluba biedriem. Alojas sporta halles foajē ikvienam ir iespēja aplūkot motokluba iegūtās balvas un fotogrāfijas. N.Šķepasts aicina bērnus un jauniešus, kuriem ir interese par motosportu, sazināties ar viņu, lai iespējams sarīkotu treniņus, ļaujot bērniem izjust un saprast, kas ir motosports un motobraukšana. Ņemot vērā lielo atsaucību no dalībnieku puses, sestdien, 1.oktobrī Jēkabpilī moto trasē „Daugavsala” norisināsies sacensības „Zelta rudens 2011”, uz kurām dosies arī Alojas novada motoklubs.

Sezonas noslēguma pasākums gaidāms novembra sākumā Ogrē, kur tiks godināti L.A.M.A sezonas laureāti.

     Bilžu albums >>>

Liānas Lilenblates-Sipko teksts
Elitas Kalniņas foto
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________