ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Aloja -> Reportāžas -> Pirmskolas izglītības iestāde Auseklītis - Svētki Bitītēm

25.05.2011.
Svētki "Bitītēm" Alojas PII "Auseklītis"

Jau sen ir zināms, ka pavasaris ir jaukākais gadalaiks. Atmostas visa daba, pasaulīte zied un smaržo. Šajā jaukajā pavasara burvībā mūsu grupiņa „Bitītes” atzīmēja Māmiņas dienu.

Bērni no visas sirds pateicās savām māmiņām par gādību un mīļumu. Skanīgas dziesmiņas, rotaļas, tautas dziesmas un jaukas dāvaniņas tika veltītas mīļākajam cilvēkam uz pasaules – māmiņai. Bijām pavadījuši jauku Māmiņas dienu, kad jau pēc neilga laiciņa atkal sanācām visi kopā, gan bērni, gan vecāki, brāļi, māsas, skolotājas un mūsu mīļā auklīte Ieva, lai kopā nosvinētu mūsu grupiņas - „Bitītes” vārdiņa svētkus.

Mēs šo dienu uzbūrām ar krāšņu noformējumu, koncertiņu, ar nelielu vecāku un bērnu kopdarbu izstādīti un vecāku sarūpētu svētku galdu. Laiks pagāja nemanot, darbojoties un gatavojot dažādas bitītes, gan no auduma, gan no papīra. Bērni aizrautīgi darbojās ar saliekamajiem attēliem un krāsoja bitītes.

Pēc darbošanās devāmies pie galda, kur kopā ar vecākiem un bērniem pavadījām laiku sarunās, baudot gardumus no svētku galda. Paldies mūsu grupiņas bērnu vecākiem par sadarbību visa gada garumā. Esam patiesi gandarītas, ka mūsu sadarbība ir bijusi veiksmīga, un ceram, ka jaunais mācību gads būs tikpat veiksmīgs kā šis.


 

Skolotājas Zanda un Anita
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________