ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Aloja -> Reportāžas -> Dienas centrs - Pēcpusdiena jauniešiem

19.05.2011.
Alojas Dienas centrā pēcpusdiena jauniešiem

Alojas dienas centrā 19. maijā Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros norisinājās vairāki pasākumi. Pēcpusdiena iesākās ar galda tenisa sacensībām.


Kopš Alojas dienas centrā tiek organizētas sporta sacensības, galda teniss ir kļuvis ļoti populārs. Gatavojoties sacensībām, bieži pat izveidojas rinda, lai tiktu pie spēlēšanas.


Arī šo sacensību organizēšanā piedalījās Alojas novada sporta metodiķis Aivars Auseklis.

No sacensību pirmās kārtas, kas notika 26. aprīlī, finālā piedalījās Filips Paeglis, Jēkabs Ģērmanis, Toms Kārklelis, Edijs Romanovskis, Renārs Krastiņš, Endijs Kalniņš. Pateicoties Aivara Ausekļa un Alojas novusa kluba atbalstam, uzvarētāji šajā reizē tika pie medaļām un kausa. Par sacensību pārliecinošu uzvarētāju kļuva Jēkabs Ģērmanis. 2.vietas ieguvējs Edijs Romanovskis, 3.v. Endijam Kalniņam, 4. - Filips Paeglis, 5. vietā Renārs Krastiņš 6. vietas ieguvējs Toms Kārklelis. Paldies visiem sacensību dalībniekiem un atbalstītājiem!

Galda tenisa sacensības vēl nebija beigušās, kad ciemos pie Alojas dienas centra jauniešiem ieradās biedrības Mēs – nākotnei! jaunieši - Mārtiņš, Linards, Līga, Ineta un biedrības valdes priekšsēdētāja Ņina Luščenoka. Biedrības jaunieši Alojas dienas centrā ieradās jau otro reizi.

Pirmajā reizē limbažnieki iepazīstināja ar savu biedrību un programmu Jaunatne darbībā. Biedrības valdes loceklis M. Aizpurietis aicināja jauniešus iesaistīties projektā R&B vienoti mākslā – vienoti sabiedrībā. Aicinājumam atsaucās un pieteikuma anketas aizpildīja vairāki alojieši, taču piedalīties varēja tikai daži.

Radošajās apmācībās Step up no 22. marta līdz 25. martam Viļķenes pagasta Dārziņos piedalījās Seira, Estere un Edgars. Vairāku novadu jaunieši apguva laikmetīgo deju iemaņas Hip – hop stilā un grafiti zīmēšanā, kā arī ieguva jaunus draugus un interesanti pavadīja brīvo laiku.
Savu uzstāšanos biedrības Mēs – nākotnei jaunieši sāka ar deju priekšnesumu. Pēc tam interesentiem bija iespēja pašiem pamēģināt laikmetīgo deju soļus.
Savukārt citi varēja iemēģināt roku grafiti zīmēšanā.
Ciemiņi dienas centrā bija ieradušies ar dāvanām – skaistiem plakātiem, bet Seira un Estere tika pie apdrukātiem krekliņiem, jo abas jaunietes bija piedalījušās vairākos biedrības organizētajos pasākumos.

Pēc sportiskajām aktivitātēm Līga iepazīstināja ar programmu Jaunatne darbībā. Biedrības valdes loceklis Mārtiņš dalījās projektu pieredzē. Tā kā pasākums notika Eiropas jaunatnes nedēļas ietvaros, tad visiem klātesošajiem bija iespēja piedalīties arī nelielā konkursā par Eiropas Savienību.

Pasākuma beigās sekoja kopīga deja, kurā piedalījās gan Limbažu, gan Alojas dienas centra jaunieši. Pasākums noslēdzās ar draudzīgām sarunām un kopīgu cienasta baudīšanu. Paldies Limbažu jauniešiem un viņu vadītājai Ņinai par viesošanos Alojas dienas centrā un mūsu jauniešu aktīvu iesaistīšanu savas biedrības pasākumos!Gaidīsim ciemos atkal!

Guna Krūmiņa,
Alojas dienas centra vadītāja
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________