ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Lieldienas Alojas novadā

24.04.2011.
Lieldienās lustējās visā novadā

Aizvadītajās brīvdienās, 24. aprīlī, novadā plaši svinēja Lieldienas. Pateicoties brīnišķīgajiem laika apstākļiem, svinētāju pulks ikvienā vietā bija kupls.

Vilzēnos krāsoto olu konkursā noskaidroja skaistāko darinājumu, notika olu mešana, ripināšana un mīklu minēšana. Pēc atrakcijām un kārtīgas izšūpošanās visi devās uz tautas namu, lai vērotu vietējā dramatiskā kolektīva izrādi.

Bilžu albums - Lieldienas Vilzēnos>>>Alojā līdz ar atrakcijām un šūpošanos notika olu ātrmizošanas sacensības, cienājās ar gardām pankūkām un baudīja kultūras nama deju kolektīvu Resgalīši un Resgaļi uzstāšanos un puikuliešu izrādi Velnēnu pārvērtības.Brīvzemnieku pagastā Lieldienas atzīmēja gan Puikulē, gan Ozolmuižā. Rotaļās un spēlēs mazos svinētājus iesaistīja Latvijas Sarkanā krusta Puikules nodaļas dalībnieces Monta Lavendele, Guna Broma, Dana Melbārde un Aina Tomsone. Ar organizācijas gādību bērni tika pie gardiem cepumiem, mīkstām rotaļlietām un kalendāriem.

Bilžu albums - Lieldienas Puikulē un Ozolmuižā >>>
Reportāža - Lieldienas Puikules pamatskolā >>>Savukārt staicelieši tirgus laukumā piedalījās olu meklēšanas sacensībās, olu mešanā mērķī un citās aktivitātēs. Ikviens varēja iegādāties amatnieku darinājumus – lakatus, klūgu groziņus, salmu sedziņas, adījumus, mājās gatavotus ievārījumus un zāļu tējas.

Bilžu albums - Lieldienas Staicelē >>>

Liāna Lilenblate-Sipko

Šī bija 1. Alojas pilsētas un novada domes interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________