ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Aloja -> Reportāžas -> Sports - Ziemeļvidzemes sieviešu basketbola līga

23.01.2011.
Aizvadīts „Ziemeļvidzemes Sieviešu Basketbola Līgas” (ZVSBL) trešais komandu sabraukuma posms

23.janvārī Igaunijas pilsētā Parksepā tika aizvadīts atklātās „Ziemeļvidzemes Sieviešu Basketbola Līgas” 2010./11.gada sezonas trešais komandu sabraukuma posms. Šoreiz piedalījās piecas sieviešu basketbola komandas- Igaunijas komanda „Parksepa KK”, kas bija šī posma mājinieces, bet Latviju pārstāvēja komandas „Alūksne”, „Aloja”, „Salacgrīvas vidusskola” un „Rīga”.

Visas dienas garumā tika aizvadītas desmit spēles (2x10 min.), kurās komandas izspēlēja viena apļa turnīru katra ar katru.

Līdzīgi kā iepriekšējos posmos, arī šoreiz par pirmo vietu cīnījās „Salacgrīvas vidusskolas” un „Parksepas” basketbolistes. Šajā posmā sava sporta zāle un savi skatītāji palīdzēja pirmo vietu izcīnīt Igaunijas komandai „Parksepa KK” trenera Udo Saidla vadībā, bet „Salacgrīvas vidusskolas” meitenes ar treneri Rasmu Turku šo posmu noslēdza otrajā vietā. Savukārt trešo vietu šajā posmā izcīnīja komanda „Aloja” trenera Alda Pinkas vadībā. Savukārt komandas „Alūksne” un „USoC Rīga” šoreiz ierindojās attiecīgi ceturtajā un piektajā vietā.

ZVSBL ir atklāts sieviešu basketbola komandu čempionāts, kas risinās Ziemeļvidzemē un Dienvidigaunijā, kurā šogad piedalās piecas Latvijas un viena Igaunijas komanda. ZVSBL čempionātā drīkst piedalīties spēlētājas, kuras ir sasniegušas 16 gadu vecumu un nepiedalās „Latvijas Sieviešu Basketbola Līgā” (virslīgā).

Nākošais „Ziemeļvidzemes Sieviešu Basketbola Līgas” posms notiks jau 19.februārī Alojā.
"Salacgrīvas vsk." 45 : 26 "Aloja"


"Rīga" 28 : 45 "Aloja"


"Parksepa" 56 : 24 "Aloja"


"Aloja" 38 : 33 "Alūksne"Uldis Krauze, t.27865463

Informācija: www.valmiera.nbdl.lv
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________