ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Aloja -> Reportāžas -> Alojas Ausekļa vidusskola

23.09.2010.
Ražas nedēļa Alojas Ausekļa vidusskolas sākumskolā

20.-23. septembris

Kad sāk ziedēt miķelītes un kļavām sārtoties lapas, visiem ir skaidrs, ka vasara ir cauri. Bērniem ir sācies skolas laiks, gājputniem jāpulcējas baros un jādodas garajā un atbildīgajā ceļā. Vecāki steidz dārzos novākt pēdējo ražu un kopā ar saviem mazajiem „rakariem” pagatavot neiedomājamas lietas no dārzeņiem, kas 20.septembrī tiek nestas uz skolu un izliktas jaukā izstādē.

Nedēļa no 20.-23.septembrim AAV sākumskolā ir ieguvusi īpašu elpu, jo šajā nedēļā visi ir īpaši draugos ar rudens veltēm.

Pirmdienā skolēni kopā ar skolotājām iekārtoja izstādi un priecājās par paveikto. Otrdien visi skolēni pārvērta sevi par maziem dārzenīšiem un iegleznoja kopīgā darbā. Trešdienā netrūka asprātīgo mīklu minētāju un jautro rīmju skandinātāju par dārzeņiem. Ceturtdien sākumskolas skolēnu pulciņam piebiedrojās arī vācu partnerskolas ciemiņi, kur visi kopā gatavoja nozīmītes un runāja par veselību un vitamīniem. Neizpalika jautras rotaļas un dziesmas.


Kopā zīmējam dārzeņus.


Minam mīklas.


Dejojam un dziedam.


Keita priecājas par pagatavoto nozīmīti.


Gatavojam nozīmītes.


Palīdzam viens otram.

Paldies skolotājiem - M.Bašenai, I.Viļumsonei, S.Rozītei, A.Kalnmačai, L.Kokinai, A.Roļskijai un L.Gūtmanei, kas atbalstīja šo pasākumu un kopā spēja šo nedēļu bērniem padarīt īpaši krāsainu un jauku.

Kad bērnu acīs redzi neviltotu prieku, un viņu sejiņas smaida, tu redzi sava darba piepildījumu un esi gatavs sniegt vēl daudz jauka un mīļa.

InatraVaļicka, direktores vietniece mācību darbā
Reportāžu sagatavoja: Ieva Drone

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________