ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Sports -> Futbols

23.08.2010.
Ungurpils futbolistiem zelts

2010.gads ir Ungurpils futbola laukuma iesvētības gads, kura atjaunošana sākās 2009.gadā. Ungurpils futbola laukumam 2010.gads ir daudzu turpmāko sezonu sākums. Liela nozīme ir cilvēkiem, kas aktīvi darbojās, lai atjaunotu futbola laukumu un futbola tradīcijas Ungurpilī. Limbažu novada atklātais čempionāts futbolā 7:7 aizsākās jūnijā un turpinājās līdz augusta beigām.

Čempionātā piedalījās bijušā Limbažu rajona komandas, kas bija sadalītas 2 līgās. 1.līgā spēlēja 8 komandas: Lokomotīve (Aloja), Zvejnieku parks I (Salacgrīva), Vidriži, Pāle, Ungurpils un Delons, Limbažu ceļi un Šakāļi no Limbažiem. Šīs vienības uzvarētāju noskaidroja pēc 2 apļu spēlēm.

2. līgā sacentās 12 komandas: Umurga, Veixmes (Liepupe), Zvejnieku parks II, Ozoli, Viļķene, Pociems/AK - HOUSE, JD Auto/z.s. Ceriņi, MZ/Daugava, Zenit, Vilki (visas no Limbažiem), Staicele un P.K.U. Puikule. Šīs līgas komandas aizvadīja 1 savstarpējo spēļu apli.

Ungurpils futbolistiem pieaicinot futbola draugus tika izveidota komanda „Ungurpils”. Futbola čempionāts bija spraigs un interesants. Netrūka ne ovācijas, ne emocijas spēles vērojot. Izspēlējot čempionāta pirmo apli vadībā bija „Ungurpils” komanda, un ar nelielu punktu pārsvaru „Ungurpils” komanda uzsāka 2 spēļu apli. Neskatoties uz to, ka spēles parasti notika darba dienu vakaros un laika apstākļi gribēja parādīt savu varu, tomēr stiprāks bija komandas gars, noskaņojums, vēlme uzvarēt un sevi pierādīt.

Un tā 23.augustā 19:30 Ungurpils parkā sākās Limbažu novada atklātā čempionāta finālspēle: Ungurpils-Vidriži, kurā pārliecinoši uzvarēja Ungurpils komanda ar 6:2.


„Ungurpils„ futbola komandai zelts. Par rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts un apbalvots Rolands Krūmiņš.

„Ungurpils” futbola komandas sastāvs, kurš pašaizliedzīgi cīnījās par zeltu: Genādijs Aļeksejevs, Austris Blaumanis, Miks Čečiņš, Kalvis Grāveris, Nauris Ģermanis , Gints Hansons, Andis Kārkliņš, Guntis Krūmiņš, Rolands Krūmiņš, Sandris Možvillo, Jānis Pelēkais, Sandis Veide, Juris Višņakovs, Artūrs Vītols, Mārcis Vītols.

„Ungurpils” futbola komandas atbalstītāji: Valdis Možvillo (SIA „Tēraudiņi” īpašnieks), Andrejs Hansons (SIA „Aloja - Starkelsen” rūpnīcas ģenerāldirektors ), politiskās partijas ZZS un VL( http://www.alojasnovads.eu/ ), Aigars Feldmanis, Agris Krūmiņš un vislielākais komandas atbalsts un vienotājgars, kas komandu un līdzjutējus kopā saturēja: komandas menedžeris Zigmārs Zariņš.

Pateicība futbola atbalstītājiem, spēlētājiem un lielajiem sporta faniem, kas turēja īkšķus par ungurpiliešiem gan no Ungurpils, gan Alojas!!!


Futbola komanda „Ungurpils” pilnā sastāvā (otrā rinda no kreisās puses) Jānis Pelēkais, Austris Blaumanis, Sandis Veide, Kalvis Grāveris, Juris Višņakovs, Andis Kārkliņš, Gints Hansons, Guntis Krūmiņš, (pirmā rinda no kreisās puses)Genādijs Aļeksejevs, Rolands Krūmiņš, Artūrs Vītols, Nauris Ģermanis, Sandris Možvillo.


Komanda kopā ar sponsoriem un atbalstītājiem: Valdis Možvillo(trešā rinda no kreisās), Aigars Feldmanis, Andrejs Hansons, un Zigmārs Zariņš.


Vislabākie futbola līdzjutēji.

Uz tikšanos nākošajā futbola sezonā un spēlēs Ungurpilī!!!Raksta autors: Inese Veinberga
Fotoaparāta pogas spaidīja: Dagne Timuška
Fotoreportāžu sagatavoja: Kristīne Liepiņa
 

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________