ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> 1. Alojas novada skolēnu sporta spēles

14.04.2010.
Pirmās novada skolēnu sporta spēles

14. aprīlī Alojas sporta halle uzņēma visas 4 novada skolas, lai sacenstos basketbolā, lēkšanā ar lecamaukliņu, stafetē un volejbolā.

Sakarā ar to, ka dažādu nejaušu sakritību dēļ neieradās mūsu partnerskola no Igaunijas skolas Korvekilā, alojieši un staicelieši izveidoja vēl vienu - „vietējo igauņu” komandu. Tā novada sporta spēlēs visās disciplīnās piedalījās 5 komandas ar 2 dalībniekiem katrā.

Laikus bijām ieplānojuši finanses, lai skolēni sacensību dienā saņemtu brīvpusdienas, sacensības būtu apskaņotas, dalībnieki saņemtu balvas, bet uzvarētāja komanda kausu un medaļas, II un III vietas ieguvēji - medaļas.

Sacensību programma bija pietiekoši interesanta un dinamiska. Esmu pateicīgs visām tiesnešu brigādēm un skolotājiem - Imantam Dalkam, kurš sagatavoja arī stafeti un vadīja tiesnešu darbu, Ingai Konrādei, kura palīdzēja volejbola protokolēšanā, Ievai Kļaviņai, Karlīnai Šmelei un Dāvim Martinsonam, kuri tiesāja sacensības basketbolā, skaņu operatoram un SIA „Marta”.

Paldies arī visiem sporta skolotājiem, kuri sagatavoja komandas sacensībām.

Sacensībās basketbolā visai pārliecinoši uzvarēja Staiceles 6.-8. klašu komanda, atstājot otrajā vietā mājiniekus un trešajā vietā Ozolmuižas pamatskolu. Mājinieki alojieši revanšējās, uzvarot lēkšanā ar lecamaukliņu. Te otrajā vietā Staiceles vidusskola, trešajā - Ozolmuižas pamatskola.

Sacensībās volejbolā toties labākā bija Ozolmuižas pamatskolas komanda, kura pārspēja Staiceles un Alojas vidusskolu komandas.

Visai grūta bija stafete, kurā labākā komanda bija distancē vairāk nekā 21 minūti. Izturīgākie bija staicelieši, kuri atstāja otrajā vietā puikuliešus, kuriem līdz ar to izdevās noslēgumā apsteigt „Robežigauņu” komandu. Trešie stafetē bija alojieši.

Tā visai saspringtā cīņā kopvērtējumā uzvarēja Ingas Konrādes vadītā Staiceles komanda. Te gan der atzīmēt, ka Staiceles vidusskolas direktors Juris Krastiņš bija klāt komandai, uzmundrināja un vadīja to. Tas bija sava veida dopings sportotājiem.

Uzvarētāju komandā startēja: Annija Līsmane, Lelde Andersone, Dita Kažoka, Santa Bīviņa, Anda Prokopoviča, Sabīne Podskočija, Aldis Ādamsons, Leons Ustrisovs, Kārlis Broms, Jānis Grāvītis, Valts Jaunzems, Rinalds Apiņš.

Kopvērtējumā otrā - Alojas Ausekļa vidusskolas komanda, bet trešā - Ozolmuižas pamatskolas komanda. Ir gandarījums par to, ko kopā paveicām!


Skolu komandas novada sacensību atklāšanas parādē.


Sacensības atklāj Inese Bite un Imants Dalka.


Puikulieši lec ar lecamaukliņu.


Juris Krastiņš vada basketbolistu sanāksmi.


Līdzjutēji.


Volejbola sacensību momenti.


Basketbola sacensību momenti.


Sporta skolotājas Gita Rudzīte un Inga Konrāde.


Sportisti ieklausās trenera Imanta Dalkas padomos un pārdomā savus startus.


Momenti no apbalvošanas.

Alojas novada sporta metodiķis Aivars Auseklis

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________