ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.

Alojas novads -> Reportāžas -> Sporta sanāksme

02.02.2010.
Novada sporta darba vadītāju sanāksmē

Vērtīgu plānošanas dienu aizvadīja Alojas novada pašvaldību sporta vadītāji un novada skolu sporta skolotāji. Šādā sastāvā bijām pirmoreiz. Sanāksme notika jaunajā Alojas sporta hallē šā gada 2. februārī.

Sanāksmes dalībnieki bija iepazinušies ar novada sporta sacensību plānojumu. Tas atviegloja darbu konkrēto sporta sacensību programmas un norišu izstrādāšanā.

Darbā piedalījās arī Alojas kultūras nama vadītāja Ineta Laizāne, kura informēja par plānotajiem kultūras pasākumiem, kuros kā sastāvdaļu ietvers arī dažādas sportiskas norises.

Novads nevar lepoties ar treneru bagātību – mums nav neviena profesionāla trenera basketbolā, vieglatlētikā, volejbolā un citos populārajos sporta veidos. Ir tikai daži profesionāli treneri futbolā.

Tomēr, pateicoties aktīviem sporta skolotājiem un atbildīgajiem par sportu Brīvzemnieku pagastā un Staicelē, esam izstrādājuši gada sacensību plānu, kurā ietilpst gan novada sporta sacensības jūlijā Ozolos, gan futbola zibensturnīrs septembrī Vilzēnos, gan novada skolu sporta sacensības sporta spēlēs aprīlī Alojā, gan „Novada sporta laureāts 2010” decembrī Staicelē. Bez šiem lielākajiem pasākumiem būs vairāki atsevišķo pašvaldību organizētie pasākumi.

Visi dalībnieki izteica vēlmi arī turpmāk kopā sadarboties, lai realizētu novada sporta programmu.

Tagad ar nepacietību gaidām budžeta pieņemšanu, jo līdzekļu nepietiekamība vai neesamība var pārvilkt svītru daudzām labajām iecerēm.

Paldies visiem, kuri atbalsta sporta darbu novadā!

Sporta metodiķis Aivars Auseklis

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________