ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.


Sākums
Noderīga info
IZGLĪTĪBA
Ausekļa vidusskola

Mūzikas un mākslas skola
PII Auseklītis

Sporta halle
BIBLIOTĒKAS
Alojas bibliotēka

Ungurpils bibliotēka
KULTŪRAS NAMI
Alojas kultūras nams
TŪRISMS
Karte

Maršruti
Apskates objekti
Naktsmītnes
Ēdināšana
FORUMS
Reportāžas
Alojas novada vēstis

Lapu veido
Māris KALĒJS
t. 29216755
marissanne.lv


SANNE


ALOJA -> Reportāžas -> Krāmu tirdziņš

19.09.2009.
Krāmu tirdziņš Alojā

Alojas dienas centra pagalmā sestdien, 19. septembrī, sākot no plkst.12:00 notika krāmu tirdziņš. Ikviens bija aicināts andelēt visu, kas mājās lieks, bet vēl izmantojams un lietojams tālāk!


Pirktgribētāju netrūka, jo pāris stundu laikā līdz tirgus placim pie Dienas centra aizstaigāja krietns pulks vietējo un iegriezās pat ekskursanti, taču piedāvājums gan bija niecīgs. Bet divas enerģiskas dāmas Paulīne un Līzbete, kas bija ieradušās iemainīt dažādas mantas un rīkot izsoli, savu darbu paveica godam!!!


Kādam nopārdodot tomātus un burkānus!!!No mājamatniecības piedāvājuma uz izķeršanu bija kartupeļu grozi, ko pircēji uzskatīja par ērtiem un gana labiem. Apmierināts, ka andele izdevusies, bija arī Arvīds Ozols, kurš bija atnesis pārdot pašdarinātās koka karotes.Izsolē pamatīgi tika uzsista cena šņabja glāzītēm, 5 pāru zeķu komplektam, punktainam lakatiņam, oranžam zeķu pārītim, kartupeļu mizojamam nazītim, bonusā dodot 4 kartupeļus, maizes kukulītim un dažādām citām saimniecībā noderīgām lietām.

Izsoļu starplaikos tirgotājus un pircējus izklaidēja deju kolektīvs Resgaļi.

To, ka tirgum varētu būt nākotne, mērīja uz ugunskura karsētās, izēstās zupas katlos. Iztukšoja 2, kopā 100 litru, un sprieda, ka ēstgriba varētu būt adekvāta pirkt gribai.

Kamēr vecāki iepirkās un piedalījās izsolēs, bērni piedalījās radošajā darbnīcā, darinot jaukas un krāšņas rudens rotas…

Kad burzma jau bija norimusi, tika atvērtas ziedojumu kastītes un pārskaitīts to saturs. Skolēnu mācību līdzekļiem saziedoti 122 lati un vēl arī pa kādai ārzemju monētai.

Turpmāk paši kļūsim aktīvāki! Zināms tak, ka vietējiem lauksaimniekiem ir gaļa, piens, vēži, ārstniecības augi, sulas, stādi, pat šitaki sēnes. Tāpat sieviņām mājās saadīti cimdi, zeķes, vīriem atrastos kāds lieks slotas vai cirvja kāts, pirtsslotas un vēl kas cits. Un tad jau mēs varēsim organizēt nevis krāmu tirdziņu, bet jau amatnieku tirdziņu.

Fotoreportāžu sagatavoja:
Liene ČEČIŅA
Māris MOŽVILLO


Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________Transports pa latviju un Eiropu! Uz Viļņas lidostu
Uz Kauņas lidostu
Transfēri
Ekskursijas pa Baltiju