ALOJA
 Alojas novads | Aloja | Staicele | Brīvzemnieku pag. | Braslavas pag.


Sākums
Noderīga info
IZGLĪTĪBA
Ausekļa vidusskola

Mūzikas un mākslas skola
PII Auseklītis

Sporta halle
BIBLIOTĒKAS
Alojas bibliotēka

Ungurpils bibliotēka
KULTŪRAS NAMI
Alojas kultūras nams
TŪRISMS
Karte

Maršruti
Apskates objekti
Naktsmītnes
Ēdināšana
FORUMS
Reportāžas
Alojas novada vēstis

Lapu veido
Māris KALĒJS
t. 29216755
marissanne.lv


SANNE


ALOJA -> Pasākumi -> Eiropas parlamenta un Pašvaldību vēlēšanas

Alojas novada pašvaldības vēlēšanu rezultāti

• Pašvaldību vēlēšanu rezultāti Alojas novadā

Derīgo vēlēšanu aplokšņu kopskaits: 2604
   1. Zaļo un zemnieku savienība 848 - 32.57%
   2. Pilsoniskā savienība 816 - 31.34%
   3. Partija „Visu Latvijai!” 366 - 14.06%
   4. Tautas partija 323 - 12.40%
   5. Jaunais laiks 208 - 7.99%

• Alojas novada domē ievēlētie deputāti (pēc saņemto balsu skaita)

1. Jānis BAKMANIS (Pilsoniskā savienība) - 1394
2. Anita STROKŠA (Pilsoniskā savienība) - 1042
3. Broņislavs LAPKOVSKIS (Zaļo un zemnieku sav.) - 1016
4. Valdis MOŽVILLO (Zaļo un zemnieku savienība) - 1014
5. Ilga ŠMITE (Pilsoniskā savienība) - 993
6. Dainis KREIŠMANIS (Zaļo un zemnieku savienība) - 961
7. Modris MINALTO (Zaļo un zemnieku savienība) - 961
8. Valdis BĀRDA (Zaļo un zemnieku savienība) - 946
9. Jānis BĒRZIŅŠ (Pilsoniskā savienība) - 931
10. Tālivaldis BRENTS (Pilsoniskā savienība) - 926
11. Dace VILNE (Tautas partija) - 509
12. Māris MOŽVILLO (Partija „Visu Latvijai!”) - 451
13. Inga MAURIŅA-KAĻVA (Partija „Visu Latvijai!”) - 426
14. Inese BITE (Tautas partija) - 414
15. Sandra FIĻIPOVA (Jaunais laiks) - 237

Par katru kandidātu nodoto balsu skaits








Alojas pilsētas vēlēšanu iecirknī par katru kandidātu nodoto balsu skaits











Alojas novada pašvaldības vēlēšanām iesniegtie saraksti un programmas

Jaunais laiks - Programma >>
1.Sandra Fiļipova - Pansionāts "Urga", direktore
2.Guntis Konstantīns - SIA "VG Nami ", valdes loceklis
3.Kristīne Brūvere - IK "AK - Mežs", īpašniece
4.Gita Rudzīte - Puikules pamatskola, sākumskolas skolotāja
5.Ingars Dalka- VUGD Limbažu brigāde Alojas postenis, komandieris
6.Gunta Grosmane - Pansionāts "Urga", lietvede
7.Rudīte Karlsone - Vilzēnu pamatskola, pirmsskolas skolotāja
8.Guntars Netlovs - IU Mežsaimniecība, meža tehnologs
9.Māris Miezītis - SIA "Miks D", direktors
10.Vilnis Andersons - Rīgas reģionālā virsmežniecība, Alojas mežniecība, mežziņa vietnieks
11.Armands Plūmanis – Z/s "Līcīši", strādnieks
12.Pārsla Eglīte - AS "Sentorfarm", farmaceita palīgs
13.Lana Berga - Staiceles vidusskola, vispārējās pamatizglītības skolotāja
14. Kitija Rebaine - Individuālais uzņēmējs, frizieris
15.Aija-Dzintra Paukšēna - SIA "TIG Aloja", grāmatvede, lietvede

Pilsoniskā savienība - Programma >>
1.Jānis Bakmanis – Staiceles pilsētas dome, deputāts
2.Arvīds Bērziņš - Puikules pamatskola, mājturības un fizikas skolotājs
3.Jānis Bērziņš - SIA Alojas komunālais dienests, valdes loceklis
4.Tālivaldis Brents - Limbažu rajona Policijas pārvalde, jaunākais inspektors
5.Ilona Dārziņa - Ozolmuižas pamatskola, saimniecības ēku pārzine
6.Sandris Kalniņš - SIA MARKO K, valdes priekšsēdētājs
7. Ilze Kapmale - Vilzēnu pamatskola, direktora vietniece izglītības jomā
8. Gundars Karlsons - SIA ALS-3, valdes loceklis
9. Kārlis Kļaviņš - SIA Staiceles komunālais uzņēmums, valdes priekšsēdētājs
10. Gunta Kundrāte - Guntas Kundrātes ģimenes ārsta prakse, ģimenes ārste
11. Ilona Lūdiņa - Puikules pamatskola, direktore
12. Sigita Muķele-Bernharde - Braslavas pagasta padome, sociālā darba speciāliste, Bāriņtiesas priekšsēdētāja
13. Tamāra Pavlova - Puikules pamatskola, skolotāja
14.Ausma Plūme - VSAA Valmieras nodaļa, vadītāja
15. Anita Strokša - Staiceles pilsētas bibliotēka, vadītāja
16. Normunds Šķepasts - Z/s "Buķi", īpašnieks
17.Ilga Šmite - Staiceles pilsētas dome, pašvaldības sekretāre
18.Anda Timermane - Staiceles lībiešu muzejs "Pivālind", krājuma glabātāja

Tautas partija - Programma >>
1. Dace Vilne - Alojas pilsētas dome, plānošanas un attīstības projektu vadītāja
2.Inese Bite - Alojas Ausekļa vidusskola, direktore
3.Ligita Balode – Alojas pilsētas dome, galvenā grāmatvede
4.Gunta Dalka – pašnodarbināta persona, sēru ceremoniju vadītāja
5.Juta Circene – Ozolmuižas pamatskola, direktore
6.Ieva Kreišmane - SIA DK Apsītes, kasiere - operatore
7.Dainis Homko - AS Sadales tīkls, ekspluatācijas daļas vecākais meistars
8.Jana Āboltiņa - SIA ''Limbažu slimnīca'', NMP feldšere
9.Intars Teļšinsks - IK ''Intarnams'', īpašnieks
10.Aira Lapkovska - Z/s ''Šinkas'', lietvede
11.Aija Petriva - Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra Limbažu nodaļa, vecākā inspektore
12.Inatra Vaļicka - Alojas Ausekļa vidusskola, direktores vietniece izglītības darbā, skolotāja
13.Aivars Auseklis - Alojas Ausekļa vidusskola, skolotājs
14.Ineta Miezīte - SIA '' Serviss AT'', biroja vadītāja
15.Irēna Graviņa - Alojas mūzikas un mākslas skola, skolotāja
16.Linda Neļķe – SIA DK Apsītes, kasiere-operatore
17.Artūrs Vītols - Biznesa augstskola Turība, students
18.Laura Talce - VID Personāla un stratēģiskās attīstības pārvalde, Vidzemes personāla resursu daļa, galvenā speciāliste

Visu Latvijai! - Programma >>
1.Baiba Siktāre - Brīvzemnieku pagasta padome, galvenā grāmatvede
2. Māris Možvillo - SIA Serviss AT, valdes loceklis
3.Gatis Endziņš – Z/s Birznieki, īpašnieks
4.Dace Lapšāne - Bērnu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrs ''Zīles'', direktore
5.Aigars Apiņš - SIA Salacas būve, valdes loceklis
6.Mārtiņš Groskaufmanis – Vilzēnu pamatskola, direktors
7.Alvis Bondars – SIA Draugu dārzs, būvdarbu vadītājs
8.Ina Skuja – SIA Ciprese, valdes locekle
9.Andrejs Šišlo – SIA AN Akmens, valdes priekšsēdētājs
10.Arvīds Ozols - SIA Serviss AT, noliktavas pārzinis
11.Dzintars Grasbergs – Z/s Liepiņas, īpašnieks
12.Inga Mauriņa-Kaļva - SIA Būsi vesels, valdes locekle
13.Ineta Lopenova – Vilzēnu pamatskola, skolotāja
14.Laila Ulmane - Alojas Mūzikas un mākslas skola, direktore
15.Lāsma Bitmane - Rīgas reģionālās virsmežniecības Alojas, mežziņa vietniece
16.Guna Grigorjeva - Alojas Ausekļa vidusskola, skolotāja
17.Daumants Mētriņš - SIA Serviss AT, valdes loceklis

Zaļo un Zemnieku savienība - Programma >>
1.Valdis Bārda – SIA „Draugu Dārzs”, zāģētavas vadītājs
2.Modris Minalto - Z/s ''Līcīši'', īpašnieks
3.Broņislavs Lapkovskis – Z/s "Šinkas", īpašnieks
4.Mārtiņš Andersons - Brīvzemnieku pagasta padome, padomes priekšsēdētājs
5.Arnis Lūcis – Z/s "Tiltsargi", īpašnieks
6.Valdis Možvillo – Z/s "Tēraudiņi", īpašnieks
7.Velta Sigajeva - AAS Balva, apdrošināšanas speciāliste
8.Maija Martinova - Puikules tautas nama direktore
9.Didzis Irmejs - AS SEB Banka, Klientu darījumu vadītājs
10.Zaiga Briede - Alojas veselības aprūpes centrs SIA, valdes locekle
11.Dainis Kreišmanis – Z/s "Apsītes", īpašnieks
12.Jurijs Līcis - Ozolmižas pamatskola, skolotājs
13.Gvido Kīns - Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienests, brigādes komandieris
14.Aiga Kraukle - SIA "Aloja - Starkelsen", agronome, mārketinga menedžere
15.Uldis Vladimirovs - AS Latvijas Valsts meži, meža iecirkņa meistars
16. Arnolds Gaugers - Alojas komunālais dienests, operators
17.Velta Andersone
18.Aloizs Koļesņikovs - Alojas pilsētas dome, priekšsēdētājs

Novada vēlēšanu komisijas atrašanās vieta – Jūras iela 13, Aloja, kultūras nama telpās.
Novada vēlēšanu komisijas darba laiks – darba dienās plkst. 9 – 12.

Tālrunis: 64031135, mob. 29425015, e-pasts: anvk@inbox.lv

Alojas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Agris Rubenis
Alojas novada vēlēšanu komisijas sekretāre Inga Neimane

Centrālā vēlēšanu komisja - www.cvk.lv

Šī bija 1. Alojas pilsētas interneta lapa 2007.-2011.gadā
Lapas veidotājs Māris Kalējs
tālrunis 29216755, e-pasts marissanne.lv

2007-2011 © Alojas novada dome

Lapa pēdējo reizi labota 2011.gadā!
_____________



Transports pa latviju un Eiropu! Uz Viļņas lidostu
Uz Kauņas lidostu
Transfēri
Ekskursijas pa Baltiju