Staicele - Reportāžas - Mūzikas un mākslas skola - 2012.gada 1.septembris

01.09.2012.
1.septembris Staiceles Mūzikas un mākslas skolā

Pirmais septembris mums visiem ir pozitīvu emociju, satraukuma un cerību diena. Katrs mācību gads ir atšķirīgs no iepriekšējā. Staiceles Mūzikas un mākslas skolas direktore Ārija Bakmane, sveicot klātesošos - audzēkņus, viņu vecākus, pedagogus, labvēļus, ciemiņus, arī nekļūdīgi ļāva visiem uzminēt: "Kas tad līdz šim tik ļoti ir pietrūcis skolas vizuālajam tēlam?" - Tas ir skolas simbols - skolas karogs!


Jaunais skolas karogs gaida savu vēsturisko brīdi

Šo Jauno, viegli vējā plīvojošo karogu bija tas gods pacelt pagājušā gada Vizuālās mākslas nodaļas skolas absolventam Ritvaram Čipotam (karoga skices bija ietvertas vienā no viņa diplomdarba sadaļām), sava atbalstošā roka bija jāpieliek Jānim Bakmanim - skolas labvēlim un mūsu pirmklasniekiem.


Jānis Bakmanis, Ritvars Čipots un visjaunākie


Dinas Čipotes izpildījumā - Dziesma Staicelei


Klātesošie skolas Maģiskajā aplī


Tas brīdis ir klāt!
Ziedi jaunajiem pedagogiem
Autore Staiceles himnai Dziesma Staicelei - Inta Jurka, Gints un Dina Šulce


Pedagogi

Un tā, Jaunais mācību gads Staiceles Mūzikas un mākslas skolā 3.septembrī jau ritēs pilnā sparā, kur atkal un atkal, pateicoties zinātkārei, radošumam un vēlmei sevi pilnveidot, čalos bērnu balsis, skanēs mūzika un, cerams, tiks uzvilkts arī kāds vēsturisks krāsu triepiens.

Sagatavoja Ārija Daugule