Staicele - Reportāžas - Eiropas brīvmākslinieks - 2

08.08.2012.
Informatīvais pasākums jauniešiem "Eiropas brīvmākslinieks - 2"

Lietainajā, 8.augusta pēcpusdienā, kad citi slēpās zem lietussargiem Staiceles jaunieši pulcējās jauniešu klubiņā „Čempiņš”, lai uzņemtu viesus no Limbažu biedrības „Mēs - nākotnei!”.

Pasākuma „Eiropas brīvmākslinieks 2” laikā tikām informēti par pasākumu programmu „Jaunatne darbībā” un par Eurodesk aktualitātēm.

Biedrības pārstāve Sabīne Namniece izmantojot  dažādās neformālās izglītības programmas metodes informēja mūs par programmu aktualitātēm, jauniešu iespējām un ar saliedēšanas spēļu palīdzību mācīja mums izprast komandas darba nozīmi.

Savukārt Zane pārbaudīja mūsu uzmanību un spēju klausīties ar iepriekš sagatavotiem jautājumiem par jauniešu lietām.

Ņinas Luščenokas un Sabīnes pavadībā apguvām dažādus knifiņus kā efektīvāk un pareizāk sagatavot savu projektu. Par pārsteigumu aktivitātes organizatoriem ar uzdevumu tikām galā veiksmīgi un nosolījāmies līdz 1.oktobrim, kad ir nākamais projekta iesniegšanas termiņš programmai „Jaunatne darbībā”, sagatavot vismaz vienu projektu, par prieku sev un par gandarījumu biedrībai „Mēs- nākotnei!”.

Noslēgumā pildījām anketas, kurā izvērtējām pasākumu kopumā. Pāris teikumos, katrs pasākuma apmeklētājs izteica savu vērtējumu arī mutiski, un atzinīgi, ka visi pasākuma apmeklētāji bija apmierināti ar pasākuma norisi. Par to paldies mūsu jauniegūtajiem draugiem Sabīnei, Ņinai, Zanei, Amandai un Nikolai.

Aicinām arī citu novadu jauniešus iesaistīties programmas „Jaunatne darbībā” aktivitātēs, jo ne vienmēr par mums, jauniešiem, svarīgām lietām var izlasīt internetā vai grāmatā.Skatieties arī "Mēs - nākotnei" lapā >>>

Staiceles jauniešu biedrības „Pivālind” valdes priekšsēdētāja Anda Timermane