Staicele - Reportāžas - Alojas novada TIC

01.05.2012.
Alojas novada TIC piedalījās Vidzemes vasaras tūrisma sezonas atklāšanas svētkos Turaidā

Alojas novada Tūrisma informācijas centrs 1.maijā piedalījās Vidzemes vasaras tūrisma sezonas atklāšanas svētkos Turaidas muzejrezervātā, kurš tika organizēts sadarbībā ar Vidzemes tūrisma asociāciju. Šogad pasākums notika jau otro reizi.

Pasākuma mērķis bija atklāt Latvijas sabiedrībai Vidzemes piedāvātās iespējas, dot idejas ģimenēm brīvdienu ceļojumiem Vidzemē.

Tūrisma informācijas centrs iepazīstināja ar Alojas novada tūrisma piedāvājumu, aicināja ceļotājus iepazīt mūsu novada kultūras mantojuma un tradīciju, netradicionālās saimniekošanas piedāvājumus. Vislielāko interesi izraisīja saimniecības „Lielkalni” augļu un ogu sīrupi un ievārījumi.

Visas dienas garumā darbojās amatnieku tirdziņš, kurā aktīvi piedalījās Tautas Lietišķās Mākslas studijas „Staicele” dalībnieki.


 

Sagatavoja Inese Timermane