Staicele - Reportāžas - Jauniešu klubiņā čempiņš

17.03.2012.
Aktivitātes jauniešu klubiņā "Čempiņš"

8.marta pēcpusdienā jauniešu klubiņā „Čempiņš” notika turnīrs galda tenisā. Tenisā piedalījās 9 Staiceles jaunieši- Lotārs Ustrisovs, Mareks Jančevskis, Linards Ustrisovs, Māris Lilenblats, Toms Smiļģis, Kaido Megi, Leons Ustrisovs, Artūrs Eglītis un Mārcis Kreštafovičš.

Sīvā cīņā un aktīvā spēles norisē noskaidrojām labākos tenisa spēlētājus:
I. vietā- Māris Lilenblats
II. vietā- Toms Smiļģis
III. vietā- Kaido MegiPirmās vietas tika apbalvotas ar medaļām, diplomiem un dāvanām ko sarūpēja Alojas novada TIC vadītāja Inese Timermane un Staiceles kultūras nama vadītāja Sevda Āboliņa. Pārējie turnīra dalībnieki arī tika pie mazas piemiņas dāvaniņas-Saiceles pilsētas kabatas kalendāra.Līdz ar galda tenisa turnīru ir aizsākusies arī spēļu sezona!
 
Aicinām visus jauniešus, kas vēlas piepildīt savu ikdienu ar jaunām aktivitātēm. Būsim aktīvi un neatlaidīgi, jo tikai mēs paši varam padarīt savu ikdienu interesantāku!

Paldies visiem, kas tic, ka jaunieši Staicelē spēj būt aktīvi un pozitīvi noskaņoti labiem darbiem.


15.martā, triju stundu garumā norisinājās turnīrs novusā. Turnīrā piedalījās desmit Staiceles jaunieši- Toms Smiļģis, Lotārs Ustrisovs, Rinalds Apiņš, Kaido Megi, Māris Lilenblats, Dagnis Rīmanis, Artūrs Eglītis, Edijs Bušs, Mareks Jančevskis un Deniss Kuzmenko.

Nervozā gaisotnē un saspringtā cīņā noskaidrojām trāpīgākos un precīzākos spēlētājus. Paldies Staiceles bibliotēkas vadītājai Anitai Strokšai par balviņām.

1.vieta-Lotārs Ustrisovs;
2.vieta- Rinalds Apiņš;
3.vieta- Kaido Megi.
17.martā jauniešu klubiņā „Čempiņš” norisinājās Staiceles atklātais čempionāts zolītē, kas bija pārstāvēts dažādās vecuma grupās. Pavisam čempionātā piedalījās 10 dalībnieki, gan no Staiceles, gan Staiceles apkārtnes.

1.vieta- vecmeistars Artūrs Vilciņš;
2.vieta- Arnis Pēcis;
3.vieta- Vilnis Andersons.


Pasākuma galvenais tiesnesis Antis Bergs saka paldies pasākuma organizatoriem - Udo Gustavsonam un Andai Timermanei par atsaucību un līdzdalību sacensību organizēšanā.

Apskatu sagatavoja: Anda Timermane,
Jauniešu biedrības „Pivālind” valdes priekšsēdētāja