Staicele - Reportāžas - Vecmāmiņu aerobika Dikļos

03.03.2012.
"Vecmāmiņu aerobika" Dikļos

Gaisā var just jau mazliet no pavasara. Tas ikdienas ritmu padara straujāku un nedaudz gaišāku. Lai šo laiku padarītu krāsaināku, 2012.gada 3.martā Dāmu deju grupa "Maģija" ielūdza Staiceles "Vecmāmiņu aerobikas" dejotājas Dikļu kultūras namā uz savu 5 gadu jubilejas koncertu.

Daudz viesu, daudz dejotāju, daudz jaunu tērpu, daudz skaistu un sirsnīgu vēlējumu jubilārēm - tas viss svētku noskaņojumam un ballēties priekam!

Mūsu pēdējais uznāciens "Topmodele" bija kā apsveikuma deja jubilārēm. Tas, acīmredzot, izdevās interesants, jo "Vecmāmiņu aerobika" patlaban jau ir uzaicinātas uz Vecpiebalgu (17.03), uz Mazsalacu (7.04) un Stalbi (1.05.).


Režisores stingrie norādījumi


Pirms koncerta
Dejo jubilāres


Dejo


vērojam priekšnesumus


Dejojam


Ziedi jubilārēm


Pēdējie norādījumi


Dejojam
Vērojam priekšnesumus

Baiba Ozola